BEAUTY VYCHYTÁVKY: BARBORA BÉDIOVÁ

Ahojte krásky opať sa k vám vraciam s typmi na to ako byť krásne. Tento krát som si pre vás pripravila tipy od mojej dobre kamarátky Barbori Bédiovej.

Barbi žije už 5 rokov v metropole Anglicka, v Londýne. Odjakživa milovala módu a krásne veci a úspešne sa presadila v tejto brandži. Absolvovala stáže v headofficoch Acne Studios a Burberry. V súčasnosti pracuje ako key account specialist pre Calvin Klein. Užite si jej tipy, ktoré stoja za to!

(Kliknite na obrázky pre viac info)

1. Biologique Recherche/ Lotion P50 toner

Toner, ktorý Barbi odporúčila kamarátka. Tento toner je vo svete známy ako zázračný PH vyrovnávajúci prípravok pre všetky typy pleti. Táto značka má v Bratislave zastúpenie na Zámockej ulici, kde vám urobia aj neskutočný facial s masážou.

2. Korektor Laura Mercier/ Secret Camoflouge 

Tento korektor vám vydrží mesiace a má viacero benefitov, ktoré si okamžite obľúbite. Nielen že má dlhotrvajuce krytie, ale dokážete ním aj jemne kontúrovať svoju tvár. Obsahuje dva odtiene, ktoré sa jednoducho kombinujú v závislosti od sezóny a  bledšia farba sa da použit aj ako rozjasňovač!

3. La Roche Posay/ Effaclar Duo Plus

Známa francúzska značka, ktorej história siaha až do roku 1905. Teší sa obľube už dlhé roky, pretože je známa svojou kvalitou a hypoalergénnou kozmetikou vhodnou pre citlivú ale aj problematickú pleť. Vždy, keď Barb pleť neposlúcha, tak siahne po kréme na aknóznu pleť Effaclar Duo Plus. Tento krém jej dá pleť dokopy skutočne za pár dní.

4. Clinique BIY blend it yourself Pigment 

Novinka od obľúbenej a overenej značky na trhu Clinique, ktorá je šetrná nielen k vám ale aj k životnému prostrediu. BIY je skvelou náhradou už známeho BB alebo CC krému. Jednoducho tento pigment zmiešate so svojím krémom podľa potreby krytia a zázrak je na svete.

5. Bumble and Bumble/ Don’t blow it

Vlasová kozmetika, ktorá v našich končinách nie je až tak známa, má perfektné prípravky po umytí vlasov. Obľúbený Barbin prípravok Don’t Blow it, je špeciálne určený pre tých, ktorým sa nechce tráviť hodiny fúkaním vlasov, majú radi messy look a nechavajú vlasy radi voľne vyschnúť. Na druhej strane, keď už siahnete po féne, použite prípravok Repair Blow Dry, ktorý vaše vlasy ochráni pred horúcim vzduchom.

Photo: Barbora Bédiová/Instagram

By Niki Weng

Niki is beauty seeker and architecture lover. She loves to travel and explore new places with her fav people. ☺