BEAUTY VYCHYTÁVKY: Romi Klimeková

Ahojte, ako som sľúbila každý mesiac dostanete tipy na vychytávky zo sveta beauty. Tento mesiac sa s vami s radosťou podelím o najobľúbenejšie produkty úspešnej slovenskej interiérovej dizajnérky a zakladateľky občianskeho združenia na pomoc opusteným a nechceným psíkom ‘Pes v núdzi’ Romi Klimekovej.

1. Peelingy a telové oleje Sopahoria 

Značka Soaphoria predstavuje dokonalosť. Okrem toho, že sa jedna o náš lokálny produkt, späĺňa všetky výrobné procesy, ktoré chránia prírodu aj zvieratá. Romi od nich používa väčšinu produktov, ale na čo nedá dopustiť, sú telové peelingy a oleje! Z peelingov si najviac ulietava na mliečnom potešení, čistej aloe a himalay. Z panenských olejov odporúča bavlníkový, ryžový a arganový. A určite vyskúšajte ich krémový deodorant In White Woman!

2. Kokosový olej a bambucké maslo

Kokosový olej za studena lisovaný, neskutočný zázrak :). Teší sa obľube aj v kúpeľni aj kuchyni. Je to zázrak prírody, ktorý ma tak širkospektrálne využitie, že to je jednoznačne must-have. A perfektne bieli aj zuby.

Bambucké maslo – 100% a nerafinované, druhý zázrak, pohodlne ho dostane v každej dobrej drogérii (Romi kupuje ten od Purity Vision v skle v drogériach DM). Zázrak proti vráskam aj príznakom starnutia.

3. Propolis

Ďalší prírodný zázrak. Romi má doma vždy extraxt ale aj mastičku, najviac ho využíva v zime, kedy je to jediná vec, ktorá jej zachráni vysušené pery. Je tiež výborným dezinfekčným prostriedkom. Naši predkovia veľmi dobre poznali jeho blahodárne účinky.

4. DAY TOX

Nedávno Romi objavila túto nemeckú vegánsku kozmetiku. Úžasné výrobky na tvár! Určite vyskúšajte.

5. Clinique Superpowder

Z dekoratívnej kozmetiky používa Romi len farbu na líčka, riasenku a púder. Na ten od Clinique nedá dopustiť, je súčasťou jej kozmetickej taštičky už 12 rokov, takže určite stojí za to.

Photo: Kristiána Vavreková

By Niki Weng

Niki is beauty seeker and architecture lover. She loves to travel and explore new places with her fav people. ☺