Beauty Interviews Makeup Trends

Oscars 2021: All the Standout Beauty Looks

Tohtoročné Oscary sa síce skončili, fashion a beauty trendy hollywoodskych hviezd však stále doznievajú. Tomu, čo mali hviezdy na sebe som venovala som pár riadkov tu. Moju obľúbenú Smartbeauty Martinku Rolnú Homolovú som zase poprosila, aby pre vás zhrnula jej top beauty looky večera.

Kto ju zaujal najviac?

Amanda kraľovala tohtoročnému udeľovaniu cien s nádherným, elegantným “Hollywood Glam” look-om. Jej červené šaty skvelo dopĺňal netradičný vínovo-červený rúž. Makeup-artistka Genevieve Herr prezradila, že použila nový Lancôme L´Absolu Rouge Drama Ink v odtieni Nuit Pourpre, ktorý ešte len bude uvedený na trh v máji. Na viečka použila známu paletku Lancôme Hypnôse – Rose Fusion a maskaru Monsieur Big tiež od Lancôme. Bola prekrásna od hlavy po päty.

54-ročná herečka prekvapila novým účesom, no kratučký bob s baby ofinkou sa mi k nej nezdá ako najlepšia voľba. Celkový look dopĺňal len minimalistický makeup, bez akýchkoľvek šperkov. Šaty boli nádhernej mauve-ružovej farby, ktorá jej dokonalo ladila s pokožkou, no účes by si to podľa mňa “pýtalo” iný.

Zendaya bola jednoznačne jednou z najvýraznejších postáv tejto udalosti, k neprehliadnuteľným šatám zvolila nedbalo vetrom-rozviate kučery, ktoré jej siahali až po pás a pôsobili absolútne naturálne. Jemný makeup, ladený doružova, vytvorila vizážistka Sheika Daley s pomocou produktov Lancôme. Tento look dokonalo ladil k jej osobnosti!

Herečka, ktorá stvárnila napríklad princeznú Margaret v seriáli The Crown, pôsobila priam futuristicky. Hladký účes s priznanými odrastami dopĺňali krvavo-červené pery na jej alabastrovej pokožke. Celé to dokopy pôsobilo veľmi moderne, étericky a zároveň dramaticky – tak, aká je aj ona sama. Jej vizážistka použila produkty dekoratívky Gucci Beauty, napríklad ospevovanú maskaru L´Obscur. Rúž bol nanesený niekoľkokrát po sebe pre dosiahnutie čo najintenzívnejšej farby.

Menej je niekedy viac a Margot tentokrát nechala vyniknúť svoju prirodzenú krásu. Je to nádherná žena a na červený koberec si pokojne mohla dovoliť oveľa slávnostnejší look. Voľný cop s ofinou po stranách tváre dopĺňal romantický, jemný makeup od Pati Dubroff, ktorá použila prevažne Chanel produkty. Neviem sa rozhodnúť, či práve tento jednoduchý look nie je vrchol sofistikovanosti na červenom koberci.

A ako by sa na oscarový večer pripravila Smartbeauty? 

Primárne by som sa určite zverila do rúk profesionálom. Ak by som sa mala na významnejšiu udalosť líčiť sama, siahla by som po mojom obľúbenom makeupe YSL Touche Eclat Le Teint, zapracovala by som ho hubkou Beautyblender a všetky púdrové produkty, aj líčka, by boli jednoznačne od značky Hourglass, ich kvalita je neskutočná. Rúž by som ladila podľa typu a farby šiat. Ak by bol červený, tak určite najlepšie zamatové ruže, ako stvorené pre červený koberec, sú od Lisy Eldridge, možno odtieň Velvet Jazz. Ak by som volila skôr nude rúž, bol by to pravdepodobne “môj” odtieň Martina od slovenskej značky Fraela. Rozjasňovač by som použila určite niektorý od BECCA. Veľmi túžim mať raz profesionálne nalíčené, poriadne smokey eyes! No ako hovorím, všetko by sa odvíjalo od šiat a účesu. 🙂

…..

Foto: Vogue.com, InStyle.com, Getty, Instagram @renatocampora, @halleberry, @smartbeauty

You Might Also Like