TUTORING

Do you want to improve your accent and conversation skills? Are you a beginner in English? Do you need help to sound like a more confident and charismatic speaker? Do you struggle with your pronunciation and accent? Well, you’ve come to the right place.

In my lessons, we will practice English through a variety of exercises to improve your speaking, listening, fluency and confidence. Private online English classes are very similar to a face-to-face class, but they have the advantage of being personalised. This format allows you to suggest the topics that you want to work on and the skills you want to practice.

By booking a private class with me, you can:

  • Choose what you want to practice during our session
  • Answer questions about what you’re learning in the course
  • Practice speaking and increase your confidence in the language
  • Improve your pronunciation
  • Perfect your knowledge and use of the language in different areas.

………………

Ponúkam individuálne konverzácia v anglickom jazyku.

Konverzácia je jeden z najefektívnejších spôsobov nadobudnutia jazykovej znalosti. Na základe vlastných skúseností viem, že jazyk sa najjednoduchšie a najrýchlejšie naučí človek v bežnej praxi. Ak chcete rozprávať po anglicky bez ostychu, popri bohatej slovnej zásobe a znalosti gramatiky je dôležité sebavedomie, a to sa dá nadobudnúť reálnym používaním jazyka. One-on-one lekcie na rôzne témy prispôsobujem požiadavkám študenta. Doučujem deti, začiatočníkov aj pokročilých, ktorých angličtina baví a hľadajú niekoho na pravidelné konverzácie.

Jedna individuálna hodina angličtiny trvá 50 minút a prebieha formou online výučby prostredníctvom aplikácií ako Skype, Messenger alebo Zoom. Cena závisí od vašej jazykovej úrovne. Keďže kurz je prispôsobený rôznym potrebám a časovým požiadavkám, cena za kurz je vypočítaná pre každého individuálne.

KVALIFIKÁCIA:

Dlhodobo som žila v Kanade, kde som pracovala na pozícii marketingovej a komunikačnej riaditeľky neziskovej organizácie zameranej na pomoc medzinárodným startupom vstupujúcim na kanadský trh. Istý čas som viedla vlastnú firmu zameranú na imidžové a módne poradenstvo. Už niekoľko rokov sa venujem práci reportérky a redaktorky – okrem slovenských, českých časopisov a novín som prispievala aj do amerického Us Weekly. Vo voľnom čase pracujem na budovaní vlastného blogazínu, na ktorom píšem o tých najzaujímavejších veciach zo sveta módy, krásy, šoubiznisu a životného štýlu.

KONTAKT:
[email protected]