Beauty How To

Inšpirujte sa: Valentínsky make-up

Ahojte krásky! Kedže sa blíži Valentín, pripravila som si pre vás malé prekvapenie v podobe tutoriálu na valentínsky make-up. Saša je moja dobrá kamarátka a v neposlednom rade šikovná začínajúca make-up artistka. Má skúsenosti s líčením reklám a rozličných fotení, a tak sme spoločne pre vás pripravili krátky návod, ako si spraviť krásne a jednoduché líčenie na valentínsky večer.

Foto č. 1 – Ako prvú si naneste podkladovú bázu na celé očné viečko a potom pomocou štetca rovnomerne roztieňujte bordový tieň len na horné viečko. (MAC Eye Shadow, Cranberry)

Foto č. 2 – Na pohyblivú časť viečka si naneste svetlý korektor, ktorý prstom alebo štetcom zapracujte až kým ostane úplne matný. Saša používa korektor od Catrice, Liquid Camouflage. Na tú istú čať viečka potom aplikujte perleťovo ružový pigment, ktorý krásne rozžiari a otvorí váš pohľad. (MAC Pigment, Kitschmas)

Foto č. 3 – Na kontúrovanie tváre Saša zvolila Wonder Stick od Nyx. Tento produkt má rada hlavne kvôli tomu, že má popolavý, nie oranžový, odtieň a pleti tak dodáva prirodzený vzhľad bez efektu masky.

Foto č. 4 –  Na lícne kosti, nos, čelo a trochu aj pod obočie aplikujte rozjasňovač a pre svieži vzhľad pleti marhuľovú lícenku MAC Powder Blush, Peaches. Čo sa rozjasňovača týka, Saša odporúča Bobbi Brown, pretože je veľmi univerzálny. (BB Shimmer Brick Compact)

Foto č. 5 – Nakoniec dotvorte celý look špirálou od Benefit Roller Lash. Vzhľadom na to, že ide o pomerne výrazný make-up, na pery použite rúž v ružovkastom odtieni. (Urban Decay Vice Lipstick, Sheer Rapture).

Viac inšpirácie nájdete na Saškinej facebookovej stránke.

You Might Also Like