Beauty Collaborations Fashion

GIVEAWAY! SÚŤAŽ!

Ako by sa vám páčilo stať sa aspoň na jeden večer hviezdou? Stráviť krásny večer plný nezabudnuteľných zážitkov na finále Miss Slovensko 2017 s tým, že vás oblečie značka H&M a skrášlia produkty GOSH Copenhagen?

To, že súťaž Miss Slovensko je blízka môjmu srdcu, už asi viete. Značka H&M zase v týchto dňoch uvádza do obchodov high fashion kolekciu H&M Conscious Exclusive, ktorá je vytvorená z udržateľných materiálov a hodí sa ako na deň, tak i na večer do spoločnosti. Videla som ju a verte mi, niektoré modely sú ako stvorené na slávnostný večer, akým je finále Miss Slovensko. Nuž a o to, aby ste aj krásne vyzerali, sa postará značka GOSH Copenhagen, ktorá ponúka rozsiahly výber dekoratívnej kozmetiky, vôní, pleťových, vlasových a telových prípravkov. Ide o naozaj kvalitnú svetovú značku, ktorá si dáva záležať na dizajne nehovoriac o tom, že sa ňou líči aj finálová dvanástka dievčat.

Ak máte profil na Instagrame a chcete sa do súťaže zapojiť, podmienky nemôžu byť jednoduchšie:

  1. SLEDUJTE ChiChi na Instagrame @chichiblog
  2. DAJTE LIKE tomuto príspevku
  3. NAPÍŠTE do komentárov “HOTOVO” a otágujte ďalšie dve osoby, ktoré by sa súťaže radi zučastnili
  4. SLEDUJTE profily partnerov súťaže @MissSlovensko @GoshCopenhagenSlovakia

Víťaz/ka súťaže získa:

  • dve vstupenky na finále Miss Slovensko 2017, ktoré sa uskutoční dňa 29. apríla v Bratislave
  • darčekovú poukážku na nákup v H&M v hodnote €70
  • balíček beauty produktov značky GOSH (paletka tieňov 9 Shades, maskara Rebel Eyes Mascara a lesk na pery Lip Lacquer) v hodnote €30

Súťaž potrvá od 6.4. do 16.4. 2017. Víťaz bude vyhlásený dňa 17.apríla. Splnenie všetkých podmienok bude overené a ak nebudú splnené všetky kroky, vylosuje sa nový víťaz. Do súťaže sa započítava iba jeden hlas od jedného Instagramového užívateľa. Súťaž je určená pre obyvateľov Slovenska. Cestu na finále a ubytovanie si víťaz hradí sám.

VEĽA ŠŤASTIA!!!

You Might Also Like