Beauty Brands & Makeup Reviews

Beauty produkty pre vaše telo i dušu

Aj vy stále zaháňate tie najlepšie produkty ? Vlasy, pleť, nechty, telo, makeup. Toľko produktov a značiek, že už ani sama neviete, čo je dobré, čo je zlé, čo sa oplatí a čo neoplatí vyskúšať. Ja vám s radosťou každý mesiac budem prinášať tipy na najlepšie produkty a trendy, ktorých by ste sa mali držať, ak chcete držať krok s tým, čo je in a zároveň aj dobré pre vaše telo.

Môj prvý príspevok by som rada venovala mojím najobľúbenejším produktom, ktoré používam už nejaký ten piatok a patria medzi moje all time favourite a nedám na ne dopustiť. Samozrejme som nezistila, čo je dobré a čo zlé za týždeň. Bol to proces pokus-omyl a to čo je dobré pre mňa, nemusí byť výlučne aj pre vás, ale dúfam, že vám aj tak budem nápomocná a spolu budeme krajšie a spokojnejšie.

Mám pre vás mojich 6 najobľúbenejších produktov, ktoré používam vlastne každý deň.

1. Micelárna voda od Avène , Eau Thermale. Čistenie pleti je základ, to vieme všetky. Je preto dôležité zvoliť si ten správny produkt. Ja sa snažím byť zároveň aj praktická, a práve preto som si obľúbila vodu od Avène. Môžem ju používať na odlíčenie celej tváre aj očí, čo vnímam ako veľké plus. Je skvelá, ak máte citlivú pleť, ktorú vám ľahko niečo podráždi, pretože pôsobí proti začervenaniu a skvelé vás zbaví všetkých nadbitočných nečistôt a mazu.
www.aveneusa.comavene_products_670x800_essentialcare_micellarlotion_400ml_1-1


2. Dermálna emulzia Excipial U Lipolotio
, ktorú kúpite v lekárni za naozaj smiešnu cenu. Je hypoalergénna, ak máte problém so suchou pleťou alebo bojujete s exzémami, toto bude váš najlepší kamarát. Ideálny na zimu. Ja mám vždy pocit, že svojej pleti dodávam nový život, keď si ju nanesiem na tvár, a to som vyskúšala mnoho krémov rôznych cenových kategórií a značiek.

excipial-u-lipotoion-4_ures-200ml
3. Manna Beauty Mask, Mattifying Nourishing Mask with blue clay for oily skin.
Táto skvelá čistiaca maska funguje tak, že malé množstvo prášku zmiešate s vodou, nanesiete na tvár a necháte pôsobiť 15-20 minút. Pleť máte krásne rozjasnenú, jemnú a napnutú. A naozaj máte pocit, že ste sa zbavili všetkých nečistôt sveta. A ako plus, táto značka sa netestuje na zvieratách, je teda cruelty free, čo ma veľmi teší.
www.mannasoap.uk

mattifying-nourishing-mask-with-blue-clay-for-oily-skin-41

4. Najobľúbenejší prípravok na vlasy od mojej obľúbenej austrálskej značky Kevin Murphy (taktiež netestujú na zvieratách), Kevin Murphy Shimmer Shine. Tento malý zázrak nesie podobu olejovitého spreja, ktorý je po premiešaní plný jemných drobných trblietok, vďaka čomu sú vaše vlasy jemné, lesklé a pri dotyku slnka naozaj ako z reklamy. Obsahuje navyše vitamín A, C, E, baobab a výťažky z bambusu, pričom vlasy vôbec nezaťažuje. Určite sa oplatí doňho investovať. Môžete ho používať ako na suché, tak aj na mokré vlasy a nádherne vonia.
www.kevinmurphy.čom.au

shimmer-1-shine_

5. Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant. Tak túto legendu mnohým z vás nemusím asi predstavovať, ale keďže ho používam denne, nesmela som ho opomenúť. Tento krém Elizabeth vyvinula v roku 1930 a bol tak úspešný a účinný, že ním dokonca hojila rany svojich koní. Je naozaj všeholiek, či už na popraskané pery, exzémy, vysušenú pokožku alebo jazvy. Krém dostal názov podľa jedného klienta Elizabeth, ktorý tvrdil, že za 8 hodín zahojil ranu jeho syna na kolene.
www.elizabetharden.com

080814-elizabeth-arden-cream-594

6. Korres, milujem Korres. Táto grécka značka, ktorá netestuje na zvieratách, vznikla v roku 1996. Ideou jej zakladateľa Georga Korresa bolo používať prírodné produkty, ktoré sú výlučne z organických zložiek, sú najvyššej kvality a sú cenovo dostupné pre každodenné používanie, čo sa tomuto pánovi aj úspešne podarilo. Ja nedám dopustiť na shower gél s vôňou japonskej ruže, telové mlieko s vôňou vanilky, frézie a lychee a na nočnú masku z rady Wilde Rose, ktorá je bestsellerom.
www.korres.com

picmonkey-collage

You Might Also Like